مراقبت های بعد لیزر با دستگاه دایود

دستگاه دایود

همانطور که می دانید دستگاه دایود یکی از مهم ترین دستگاه هایی است که برای لیزر موهای زائد و همچنین کاربرد های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. در مطالب قبل شما را با نکاتی در مورد استفاده از دستگاه دایود آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد مراقبت هایی که بعد از لیزر موهای زائد باید انجام دهید اطلاعات لازم را به دست آورید.

مراقبت های لازم بعد از استفاده از دستگاه دایود

حدود 2 تا 3 هفته بعد از لیزر موهای زائد حدود 20 درصد از موها خواهد ریخت. در طول درمان با دستگاه دایود ناحیه مورد نظر حساس خواهد بود و نباید تا چند روز از لیف استفاده کنید.  بهتر است تا قبل از درمان از آسپرین یا ایپوبروفن استفاده نکنید. اگر می خواهید از مواد آرایشی استفاده کنید بهتر است تا با احتیاط این کار را انجام دهید و خیلی ارام آرایشتان را پاک کنید. اگر خیلی روی موضع را بکشید ممکن است پوستتان زخم شود و بیشتر حساس شود. بهتر است تا 2 روز بعد از لیزر موهای رائد، فعالیت شدید و یا ورزش نکنید. بهتر است برای بهبود وضعیت پوستی خود چند بار از ژل آلوورا برای مرطوب نگه داشتن موضع استفاده کنید و سپس آن را خشک کنید. اگر موضع آسیب دیده و یا متورم شده است آن را شیو نکنید.

همچنین می توانید روی موضع را یخ مالید. دور چند قالب یخ را یک دستمال تمیز بپیچید، و روی موضع قرار دهید.

بعد از لیزر با دستگاه دایود بهتر است تا با آب داغ دوش نگیرید و حمام و سونا نروید. همچنین نباید تا 2 الی 3 روز در استخر های کلر دار شنا کنید. تا دو روز از کرم های سفید کننده یا عطر استفاده نکنید.  تا دو الی 3 روز لباس ها و شلوار های جذب نپوشید. همچنین اگر با سوختگی یا تورم بیش از حد مواجه شدید بهتر است تا با کلینیک خود تماس بگیرید.

برای تهیه بهترین انواع دستگاه دایود می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

محصولات ما درلینک زیر

فروش دایود 2021

فروش دایوذ لیزر

فروش اقساطی دایود

فروش دستگاه لیزر مو

فروش دستگاه لیزر دایود 2021

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *