آشنایی با دستگاه دایود

دستگاه دایود چیست؟

دستگاه دایود از تکنولوژی نیمه رسانا استفاده می کند تا در تولید پروژه های منسجم نوری بهره مند شود. دستگاه دایود با استفاده از یک شعاع نوری با یک طیف نوری باریک به سمت عامل رنگی مولکولی خاصی در پوست نشانه گیری می کند. دستگاه دایود در مقایسه با سایر دستگاه های لیزر از جمله روبی و الکساندرقدرت نفوذ بیشتری به سطوح پوست دارد، دستگاه لیزر دایود با طول موج 800 نانومتر عمیق ترین قدرت نفوذ به سطوح پوست و همچنین جذب ملانین بالایی را دارد. این ویژگی منحصر به فرد دستگاه دایو باعث شده است تا به عنوان یکی از بهترین دستگاه های لیزر شناخته شود و برای از بین بردن مو های زائد استفاده شود. با استفاده از دستگاه دایود می توانید در تمام نقاط بدن با هر نوع پوست و مویی لیزر موهای زائد را انجام دهید..

آیا می دانید دستگاه دایود چطور کار می کند؟

دستگاه دایود با عملکرد فوق العاده ایی که دارد عوامل رنگی مولکولی خاصی را در پوست نشانه می گیرد. که معمولا ملانین یا خون هستند. دستگاه دایود با استفاده از گرمادهی به این عوامل رنگی انتخابی آسیب وارد می کند. این در حالی است که به اطراف نقاط مورد نظر آسیبی نمی رساند. در هنگام لیرز موهای زائد ملانینی که در فولیکول های مو وجود دارد نشانه گیری می شود و آسیب می بیند. در نتیجه این روند بر رشد مو تاثیر گذار خواهد بود.

 

دستگاه دایود با استفاده از سیستم خنک کننده و یا سایر تکنولوژی هایی که برای کاهش درد استفاده می شود، کار می کند تا لیزر درمانی عملکرد رضایت بخش تری برای فرد داشته باشد. وزن دستگاه دایود در مقایسه با سایر دستگاه های لیزر از جمله الکساندر سبک تر است. به همین جهت کارکرد آسان تری دارد.

جالب است بدانید که دستگاه دایود توانایی لیزر درمانی برای پوست های تیره را نیز داراست.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *