راهنمای خرید دستگاه دایود

خرید دستگاه دایود

در هنگام خرید دستگاه دایود چه عواملی را باید مورد بررسی قرار دهید؟ آیا می دانید قبل از خرید دستگاه دایود به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟

در مطالب قبل شما را با دستگاه دایود آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد خرید این دستگاه اطلاعات بیشتری به دست آورید.

اگر صاحب یک کلینیک پوست و زیبایی هستید اما نمی دانید چه نوع دستگاه لیزری را برای مطب خود فراهم کنید در این مقاله با ما همراه باشید.

فواید استفاده از دستگاه دایود

درمان سریع

در این روش از بین بردن مو های زائد در مقایسه با روش IPL مقدار بیشتری از موهای زائد از بین می رود. همچنین این روش 4 برابر سریع تر از سایر روش های مانند IPL تاثیر دارد.

دستگاه دایود

راحتی بیشتر و درد کمتر

با این دستگاه لیزر بیمار درد کمتری را در طول درمان احساس خواهد کرد.

نتیجه گیری بهتر

استفاده از دستگاه دایود در مقایسه با IPL نشان داده است که نتایج قابل قبول تر و رضایت بخش تری را برای بیماران فراهم کرده است و نتیجه و اثر این دستگاه بسیار طولانی تر خواهد بود.

بررسی نکات مهم در خرید دستگاه دایود

اندازه مناسب سری دستگاه

طبق تحقیقات به عمل آمده هرچه سری دستگاه کوچکتر باشد تعداد شات هایی که در یک ناحیه ساطع می شود بیشتر خواهد بود. همانطور که می دانید هرچه تعداد شات ها بیشتر باشد هزینه ها نیز بیشتر خواهد شد. علاوه بر این اگر سری دستگاه شما کوچک باشد احتمال اینکه ناحیه مورد نظرتان را گم کنید زیاد خواهد بود، بنابراین در هنگام خرید این دستگاه سعی کنید سری و کلگی دستگاه کوچک نباشد.

یکی دیگر از فواید استفاده از دستگاه هایی با سری بزرگ تر این است که عمق نفوذ امواج در آن ها بیشتر بنابر این نتیجه گری بهتری در طول درمان به دست خواهد آمد.

برای تهیه بهترین انواع دستگاه دایود می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *