دستگاه لیزر الکساندرایت وکاربرد آن

همانطور که می دانید دستگاه دایود برای عملکرد خود از تکنولوژی نیمه رسانا استفاده می کند. در مقاله قبل شما را با دستگاه دایود آشنا کردیم و اطلاعات مفیدی را در مورد ویژگی های دستگاه دایود در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه می خواهیم علاوه بر دستگاه دایود نوع دیگری از تکنولوژی و دستگاه لیزر را به شما معرفی کنیم و شما را با ویژگی ها و کاربرد های آن یعنی دستگاه لیزر الکساندرایت بیشتر آشنا کنید.

لیزر چیست؟

عملکرد لیزر با انتشار طول موج بالای انرژی نوری است. که هنگامی که بر روی منطقه ایی خاص از پوست متمرکز می شود در آن ناحیه گرما و حرارت ایجاد می کند و سلول های مرده را از بین می برد. واحد اندازه گیری طول موج نانومتر است.

در جراحی های پلاستیک از انواع مختلف لیزر استفاده می شود. دستگاه های لیزر از لحاظ تولید شعاع لیزر با یکدیگر متفاوت اند. هر کدام از این دستگاه ها که یکی از آن ها را قبلا با نام دستگاه دایود برایتان معرفی کردیم فواید گوناگونی دارند.

آشنایی با دستگاه الکساندرایت

دستگاه لیزر الکساندرایت از کریستال الکساندریت به عنوان منبع لیزر استفاده می کند. دستگاه لیزر الکساندرایت نیز مانند دستگاه دایود طول موج خاصی دارد و با طول موج 755 نانومتر اشعه لیزر را منتشر و ساطع می کند. نور دستگاه لیزر الکساندرایت قرمز رنگ است.

نحوه کارکرد لیزر الکساندر

طول موج منتشر شده توسط دستگاه الکساندرایت به انرژی گرمایی تبدیل می شود و به نقطه ایی خاص اصابت می کند. این در حالی است که دستگاه لیزر الکساندرایت با روند فوتوترمولیسیس کار می کند به این معنی که از نور به عنوان گرما استفاده می کند تا ناحیه ایی انتخابی را مورد اصابت قرار دهد.

دستگاه لیزر الکساندرایت نیز مانند دستگاه دایود به طور دقیق ناحیه انتخابی را که بافتی آسیب دیده دارد مورد هدف قرار می دهد بدون اینکه به اطراف آن ناحیه آسیبی وارد کند.

فروش دستگاه لیزر الکس

فروش لیزر الکساندرایت 2019

فروش لیزر alexanderite

فروش اقساطی لیزر الکساندرایت

لیست محصولات ما در لینک زیر

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *