درباره ما

دستگاه هایفو

شرکت راشا طب آریا با شماره ثبت ۵۱۱۳۲ به یاری خداوند تبارک و تعالی از سال 1390 با هدف خدمت به جامعه پزشکی و ایجاد کارآفرینی در زمینه واردات تجهیزات پوست و زیبایی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون یکی از بزرگترین مجموعه های وارد کننده تجهیزات زیبایی وبزرگترین واردکننده رسمی در جنوب کشور میباشد که از کشور های مختلفی مانند آمریکا،آلمان،کره وچین دستگاه های زیبایی وارد می کند.

شرکت ما نمایندگی انحصاری کمپانی های مشهور جهانی مانند شرکت ونوس کانسپت آمریکا،اینفیلوکس کره جنوبی،کندلای آمریکا،رویکد کره جنوبی و اگزیمیای ایتالیا را در اختیار دارد.و تاکنون در تمام نقاط کشور تجهیز کلینیک زیبایی را انجام داده و در کشور عراق و ترکیه نیز توانسته چندین کلینیک را تجهیز نماید.

ما درراستای بهبهود کیفیت تجهیزات پوست وزیبایی،همواره بهترین دستگاه هارا از کمپانی های معتبر روز دنیا انتخاب کرده وبرای مشتریان خود عرضه می کنیم.

همچنین در طول این چندسال همواره بانظرخواهی از مشتریان گرامی وهمکاری شرکت های سازنده علاوه بررفع نقص های محصولات،کیفیت آنها رابهبود بخشیده، و با رعایت تمامی ضوابط قانونی ،کیفیت های لازم واستاندارد های جهانی محصول خودرا دربازار عرضه می کنیم.

تیم های تخصصی فنی مهندسی وتعمیرکاری ما در همه کلان شهرها فعال میباشندوبه صورت 24ساعته خدمات خودرا در تمامی نقاط کشور به مشتریان خود ارائه می کنند.