سوالات متداول

فروش اقساطی دستگاه های لیزر الکساندرایت،دایود ودیگردستگاه ها به چه شکل است؟

ما به عنوان یکی از شرکت های معتبر درزمینه دستگاه های زیبایی پوست ومو برای رضایت مشتریان خود امکان فروش به صورت اقساط را برای مشتریان خود ایجاد کرده ایم که مقداری از مبلغ دستگاه به صورت پیش پرداخت والباقی دراقساط 12 ماهه نیز وصول میگردد.

کیفیت دستگاه های شما چگونه است؟

مسلما ما جهت رضایت مشتریان خود ونیز افزایش نفوذ در بازاردستگاه های لیزر همواره بهترین دستگاه ها را از کشورهای کره،آلمان ودوفطب تجاری دنیا یعنی چین وآمریکا انتخاب و وارد کرده ومشتریان قبلی ودستگاه های موجود ما دربازار گویای این مسئله است.

گارانتی وخدمات دستگاه ها چگونه است؟

تمامی دستگاه های شرکت ما به دلیل کیفیت بالا دارای گارانتی حداقل 1 سال وخدمات پس از فروش تا 10 سال را دارا می باشند ومهندسین شرکت ما خدمات خود را درتمامی نقاط کشور ارئه خواهند داد.

تفاوت دایود والکساندرایت چیست؟

دایود لیزری با طول موج حدود810 نانومتر است ودرمواقع دایود اسم یک دستگاه خاص نیست بلکه به دستگاه های لیزری که دارای لیزر 810 نانومتر هستند وبرای لیزر موهای زاید بکار میرود گفته می شود، الکساندرایت نیز یک نوع لیزر با طول موج 755 نانومتر است که دستگاه های دارای این طول موج را عموما الکساندرایت می نامند.

آیا لیزر موهای زائد عوارض دارد؟

خیر. عوارض لیزر موهای زائد درصورتی که دستگاه دارای کولینگ واستاندارد های لازم باشد تقریبا صفر می باشد وچون عمق نفوذ لیزر بسیار کم ودرحد1الی 3 میلی متر می باشد میتوان گفت عوارض لیزر موهای زاید بسیار نادر است.

بهترین دستگاه لیزر موهای چیست؟

درواقع نمیتوان به طور دقیق گفت کدام یک بهتر است ولی به طور کل دستگاه های الکساندرایت اصلی که قیمتی بالاتر از 500میلیون دارند کیفیت بهتری نسبت به بقیه دارند (باوجود داشتن معایبی) وپس از آن دستگاه های دایود والکس دایود نیز به شرط قطعات مناسب وهمچنین دستگاه های شبه لیزر بانام های اس اچ آر.ایلایت.آی پی ال نیز به شرط استاندارد ها وکیفیت های لازم نیز جوابدهی خوبی دارندوولی با این وجود امکان این نیز وجود دارد که یک دایود با کیفیت از یک الکساندرایت غیر استاندارد بهتر باشد.

آر اف فرکشنال چست وکاربرد آر اف فرکشنال؟

آر اف فرکشنال درواقع ترکیب امواج رادیو فرکوِنسی و نیدل های ریز است که از طرق نقوذ به پوست به صورت نیمه تهاجمی باعث کلاژن سازی ولیفت پوست وبرطرف شدن ضایعات ولکه های پوستی میشود.